Garmin Vivismart 3, E EU, Black, S/M

Vivosmart_3_Front-left_HR.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny
Cena: 399,00 zł 549,00 zł 399.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 753759177379

Opis

ZAAWANSOWANY MONITOR AKTYWNOŚCI Z POMIAREM TĘTNA I

MONITOROWANIEM KONDYCJI NA NADGARSTKU

vívosmart 3, w kolorze czarnym, pozwala dopasować się do każdej stylizacji, oferując dyskretny, lecz atrakcyjny charakter, oraz inteligentne funkcje. Śledź aktywność, monitoruj swoje tętno, odbieraj inteligentne powiadomienia i uzyskaj dostęp do szczegółowych danych o kondycji, takich jak szacowany pułap tlenowy i wiek sprawnościowy.

 

Monitoruj kondycje każdego dnia

Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate, opaska vívosmart 3 oferuje wiele doskonałych funkcji, które ułatwiają określenie bieżącego poziomu sprawności fizycznej. Jest to, pierwszy monitory aktywności Garmin, który oferuje pomiar szacowanego pułapu tlenowego. Może nawet określić wiek sprawnościowy, który można obniżyć dzięki ciężkiej pracy i regularnym ćwiczeniom.

 

Całodzienny pomiar obciążeń

Urządzenie vívosmart 3 mierzy każde uderzenie serca, monitorując zmienność tętna (HRV). Posiadasz dostęp do tych danych w urządzeniu w każdym momencie, gdy tylko usiądziesz lub zaczniesz odpoczynek. Wzrost poziomu oznacza wyższy poziom obciążeń, który może wynikać nie tylko z wysiłku fizycznego ale także wzrostu poziomu stresu. Smartband vívosmart 3 pomaga w zidentyfikowaniu zbędnych obciążeń, co ułatwia walkę z nim.

Automatyczne śledzenie aktywności

Smartband vívosmart 3 posiada funkcje śledzenia aktywności, które obejmują liczenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności itp. Funkcja Move IQ® automatycznie wykrywa rozpoczęcie cwiczeń. Może także automatycznie rozpocząć chód lub bieg z pomiarem czasu. Możesz więc zacząć się ruszać, a urządzenie vívosmart 3 zarejestruje Twoje aktywne życie.

 

Osobisty licznik powtórzeń

Gdy rozpoczniesz aktywność treningu siłowego w urządzeniu vívosmart 3, zarejestruje ono ćwiczenia, powtórzenia i serie, a także czasy wysiłku i odpoczynku, dzięki czemu możesz zostawić notes w domu. Dane te są przesyłane do serwisu Garmin Connect podczas synchronizacji, które możesz przejrzeć  w szczegółowy sposób. vívosmart 3 to doskonała kompan cwiczeń dla fanów siłowni czy crossfitu.

Subtelny, stylowy i inteligentny

Wyposażone w wąską, dyskretną bransoletkę urządzenie vívosmart 3 jest tak modne, jak Twoja garderoba. Co więcej, to mistrz subtelności. Jego ukryty wyświetlacz jest widoczny tylko wtedy, gdy tego chcesz. Gdy nie korzystasz z niego — znika. To idealny towarzysz w biurze, na siłowni, na basenie i każdym innym miejscu.

 

Bądź w ciągłym kontakcie

Możesz wyświetlać wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i powiadomienia z sieci społecznościowych bezpośrednio w urządzeniu na nadgarstku. Wszystkie aktywności są  automatyczne przesyłane do serwisu Garmin Connect. Urządzenie vívosmart 3 jest zgodny z technologią TrueUp™, która umożliwia synchronizację różnych monitorów aktywności. Monitor posiada również elementy sterujące telefonem i muzyką.

Połącz się i startuj

Monitor aktywności vívosmart 3 automatycznie łączy się z serwisem Garmin Connect, w którym możesz sprawdzić postępy, dołączyć do wyzwań, a nawet udostępniać wyniki przez media społecznościowe. Garmin Connect to bezpłatny serwis internetowy, z którego można korzystać na smartfonie za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™ Mobile.

Dane techniczne

Opis 1 Garmin Vivismart 3, E EU, Black, S/M
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium